Mina Sidor
Eskilstuna: 016 – 13 35 80
Katrineholm: 0150 – 66 29 90
Nyköping: 0155 - 46 47 10
Strängnäs: 0152 – 224 70
Flen: 0157 - 157 90

MEDARBETARE I STRÄNGNÄS

0152 – 224 70 / sns@radek.se

Våra fantastiska medarbetare i Strängnäs

Vi rekryterar alltid nya anställda med noggrannhet och omsorg, vi tror att det viktigaste är att vi jobbar som ett lag. Det är då verksamheten fungerar som bäst.

Kontorschef

Leif Svalgård

Auktoriserad redovisningskonsult

Tel: 0152-224 70

Mobil: 070-922 19 01

leif.svalgard@radek.se

Aire Kärrlander

Auktoriserad redovisningskonsult

Tel: 0152-721 423

aire.karrlander@radek.se

Fredric Söderberg

Revisorsassistent

Tel: 0152-721 426

fredric.soderberg@radek.se

Gunilla Larsson

Redovisningskonsult

Tel: 0152-224 70

Mobil: 070-699 42 05

gunilla.larsson@radek.se

Katarina Hermansson

Redovisningskonsult

Tel: 0152-224 70

katarina.hermansson@radek.se

Maarit Nilsson

Auktoriserad redovisningskonsult

Tel: 0708-228221

maarit.nilsson@radek.se

Monika Ogeheim

Redovisningskonsult

Tel: 0152-721 423

mh@radek.se

Peter Larsson

Auktoriserad redovisningskonsult, Rådeks lantbruksgrupp

Tel: 0152-721 424

Mobil: 0736-598 989

peter.larsson@radek.se

Petra Sevelin

Redovisningskonsult

Tel: 0152-721425

petra.sevelin@radek.se

Stefan Muhrbeck

Godkänd Revisor

Mobil: 0708-235741

stefan.muhrbeck@radek.se

Ulrika Karlsson

Auktoriserad redovisningskonsult

Tel: 0152-721 422

ulrika.karlsson@radek.se

Vill du få tag på en specifik anställd eller vill du själv jobba hos oss?

Klicka direkt på deras mail eller fyll i formuläret här nedan med din förfrågan eller ring oss, vi ser framemot att höra mer från dig.