Mina Sidor
Eskilstuna: 016 – 13 35 80
Katrineholm: 0150 – 66 29 90
Nyköping: 0155 - 46 47 10
Strängnäs: 0152 – 224 70
Flen: 0157 - 157 90

MEDARBETARE I STRÄNGNÄS

0152 – 224 70 / sns@radek.se

Vill du ha hjälp med exempelvis bokföring, bokslut eller revision?

Tveka inte att kontakta någon av våra kunniga redovisningskonsulter eller revisorer i Strängnäs.

Kontorschef

Leif Svalgård

Auktoriserad redovisningskonsult

Tel: 0152-72 14 27

Mobil: 070-662 14 27

leif.svalgard@radek.se

Aire Kärrlander

Auktoriserad redovisningskonsult

Tel: 0152-72 14 23

Mobil: 070-672 14 23

aire.karrlander@radek.se

Björn Zakrisson

Skatterådgivare

Mobil: 070-491 28 68

bjorn.zackrisson@radek.se

Fredric Söderberg

Revisorsassistent

Tel: 0152-72 14 26

Mobil: 070-322 14 26

fredric.soderberg@radek.se

Gunilla Larsson

Redovisningskonsult

Tel: 0152-224 84

Mobil: 070-662 24 84

gunilla.larsson@radek.se

Katarina Hermansson

Redovisningskonsult

Tel: 0152-224 70

Mobil: 070-692 14 21

katarina.hermansson@radek.se

Maarit Nilsson

Auktoriserad redovisningskonsult

Tel: 070-822 82 21

Mobil: 070-300 29 73

maarit.nilsson@radek.se

Monika Ogeheim

Auktoriserad redovisningskonsult

Tel: 0152-72 14 20

Mobil: 070-482 24 70

mh@radek.se

Peter Larsson

Auktoriserad redovisningskonsult, Rådeks lantbruksgrupp

Mobil: 073-659 89 89

peter.larsson@radek.se

Petra Sevelin

Redovisningskonsult

Tel: 0152-72 14 25

Mobil: 070-492 14 25

petra.sevelin@radek.se

Stefan Muhrbeck

Godkänd Revisor

Tel: 0152-72 14 29

Mobil: 070-372 14 29

stefan.muhrbeck@radek.se

Ulla Engström

Redovisningskonsult

Tel: 0152-33 37 80

Mobil: 070-346 01 13

ulla.engstrom@radek.se

Ulrika Karlsson

Auktoriserad redovisningskonsult

Tel: 0152-72 14 22

Mobil: 070-572 14 22

ulrika.karlsson@radek.se

Vill du få tag på en specifik anställd eller vill du själv jobba hos oss?

Klicka direkt på deras mail eller fyll i formuläret här nedan med din förfrågan eller ring oss, vi ser framemot att höra mer från dig.

Rådek KB

Rådek KB