Mina Sidor
Eskilstuna: 016 – 13 35 80
Katrineholm: 0150 – 66 29 90
Nyköping: 0155 - 46 47 10
Strängnäs: 0152 – 224 70
Flen: 0157 - 157 90

MEDARBETARE I NYKÖPING

0155 – 46 47 10 / nkp@radek.se

Vill du ha hjälp med exempelvis bokföring, bokslut eller revision?

Tveka inte att kontakta någon av våra kunniga redovisningskonsulter eller revisorer i Nyköping.

Kontorschef

Jerry Thorin

Auktoriserad redovisningskonsult

Tel: 0155 – 46 47 14

Mobil: 070 696 47 14

jerry.thorin@radek.se

Anita Endal

Auktoriserad redovisningskonsult

Tel: 0155-46 47 17

Mobil: 070-346 47 17

anita.endal@radek.se

Anna Simula

Auktoriserad revisor

Tel: 0155 – 46 47 22

Mobil: 072-703 35 04

anna.simula@radek.se

Björn Bentevik

Auktoriserad revisor

Tel: 0155 – 46 47 15

Mobil: 073 660 27 30

bjorn.bentevik@radek.se

Björn Zakrisson

Skatterådgivare

Mobil: 070-491 28 68

bjorn.zackrisson@radek.se

Camilla Zetterberg

Redovisningskonsult

Tel: 0155-46 47 21

Mobil: 070-646 47 21

camilla.zetterberg@radek.se

Caroline Bengtzboe

Redovisningskonsult

Tel: 0155 – 46 47 12

Mobil: 070-646 47 12

caroline.bengtzboe@radek.se

Cecilia Kennmark

Auktoriserad redovisningskonsult

Tel: 0155 – 46 47 13

Mobil: 070-556 47 13

cecilia.kennmark@radek.se

Elin Andersson

Revisorsassistent

Tel: 0155-46 47 24

Mobil: 070-346 47 24

elin.andersson@radek.se

Jenny Marmgård Grape

Auktoriserad redovisningskonsult

Tel: 0155 46 47 20

Mobil: 070-566 47 20

jenny.grape@radek.se

Jimmy Johansson

Auktoriserad redovisningskonsult

Tel: 0155 – 46 47 16

Mobil: 070-646 47 16

jimmy.johansson@radek.se

Linda Arder

Auktoriserad redovisningskonsult, Auktoriserad lönekonsult

Mobil: 070-608 57 74

linda.arder@radek.se

Louise Strömberg

Auktoriserad revisor

Tel: 0155 – 46 47 25

Mobil: 076-288 29 80

louise.stromberg@radek.se

Magnus Halzius

Redovisningskonsult

Tel: 0155-46 47 26

Mobil: 070-346 47 26

magnus.halzius@radek.se

Marcela Varenius

Auktoriserad redovisningskonsult

Tel: 0155-46 47 27

Mobil: 070-606 47 27

Marcela.Varenius@radek.se

Pernilla Torstensson

Redovisningskonsult

Tel: 0155-46 47 28

Mobil: 070-354 91 42

pernilla.torstensson@radek.se

Sophie Wallin

Redovisningskonsult

Tel: 0155-46 47 29

Mobil: 070-646 47 29

sophie.wallin@radek.se

Susanne Skogman

Redovisningskonsult

Susanne.Skogman@radek.se

Vill du få tag på en specifik anställd eller vill du själv jobba hos oss?

Klicka in dig på deras egna sidor eller fyll i formuläret här nedan med din förfrågan eller ring oss, vi ser framemot att höra mer från dig.

Rådek KB

Rådek KB