Mina Sidor
Eskilstuna: 016 – 13 35 80
Katrineholm: 0150 – 66 29 90
Nyköping: 0155 - 46 47 10
Strängnäs: 0152 – 224 70
Flen: 0157 - 157 90

MEDARBETARE I NYKÖPING

0155 – 46 47 10 / nkp@radek.se

Våra fantastiska medarbetare i Nyköping

Vi rekryterar alltid nya anställda med noggrannhet och omsorg, vi tror att det viktigaste är att vi jobbar som ett lag. Det är då verksamheten fungerar som bäst.

Kontorschef

Jerry Thorin

Auktoriserad redovisningskonsult

Tel: 0155 – 46 47 14

Mobil: 070 239 06 00

jerry.thorin@radek.se

Anita Endal

Auktoriserad redovisningskonsult

Tel: 0155-46 47 17

anita.endal@radek.se

Anna Simula

Auktoriserad revisor

Tel: 0155 – 46 47 22

anna.simula@radek.se

Björn Bentevik

Auktoriserad revisor

Tel: 0155 – 46 47 15

Mobil: 073 660 27 30

bjorn.bentevik@radek.se

Camilla Zetterberg

Redovisningskonsult

Tel: 0155-464721

camilla.zetterberg@radek.se

Caroline Bengtzboe

Redovisningskonsult

Tel: 0155 – 46 47 12

caroline.bengtzboe@radek.se

Cecilia Kennmark

Auktoriserad redovisningskonsult

Tel: 0155 – 46 47 13

cecilia.kennmark@radek.se

Elin Andersson

Revisorsassistent

Tel: 0155-46 47 24

elin.andersson@radek.se

Emilie Lindeberg

Revisorsassistent

Tel: 0155 – 46 47 23

emilie.lindeberg@radek.se

Iuliana Carlsson

Auktoriserad redovisningskonsult

Tel: 0155-46 47 18

iuliana.carlsson@radek.se

Jenny Marmgård Grape

Auktoriserad redovisningskonsult

Tel: 0155 46 47 20

jenny.grape@radek.se

Jimmy Johansson

Auktoriserad redovisningskonsult

Tel: 0155 – 46 47 16

jimmy.johansson@radek.se

Linda Arder

Auktoriserad redovisningskonsult, Auktoriserad lönekonsult

Tel: 0155 – 46 47 11

linda.arder@radek.se

Louise Strömberg

Auktoriserad revisor

Tel: 0155 – 46 47 25

louise.stromberg@radek.se

Marcela Varenius

Auktoriserad redovisningskonsult

Tel: 0155-46 47 27

Marcela.Varenius@radek.se

Pernilla Torstensson

Redovisningskonsult

Tel: 0155-46 47 28

pernilla.torstensson@radek.se

Sophie Wallin

Redovisningskonsult

Tel: 0155-46 47 29

sophie.wallin@radek.se

Susanne Skogman

Redovisningskonsult

Tel: 0155-46 47 26

Susanne.Skogman@radek.se

Vill du få tag på en specifik anställd eller vill du själv jobba hos oss?

Klicka in dig på deras egna sidor eller fyll i formuläret här nedan med din förfrågan eller ring oss, vi ser framemot att höra mer från dig.