Mina Sidor
Eskilstuna: 016 – 13 35 80
Katrineholm: 0150 – 66 29 90
Nyköping: 0155 - 46 47 10
Strängnäs: 0152 – 224 70
Flen: 0157 - 157 90

MEDARBETARE I KATRINEHOLM

0150 – 66 29 90 / km@radek.se

Vill du ha hjälp med exempelvis bokföring, bokslut eller revision?

Tveka inte att kontakta någon av våra kunniga redovisningskonsulter eller revisorer i Katrineholm.

Kontorschef

Robin Skagerdal

Redovisningskonsult

Tel: 0150-66 95 99

Mobil: 070-314 38 89

robin.skagerdal@radek.se

Gunilla Eriksson

Auktoriserad redovisningskonsult

Tel: 0150-66 95 94

Mobil: 070-606 95 94

gunilla.eriksson@radek.se

Anders Larsson

Redovisningskonsult

Tel: 0150-40 17 85

Mobil: 070-630 17 85

anders.larsson@radek.se

Anna-Britta Wåhlin-Eriksson

Redovisningskonsult

Tel: 0150-40 17 84

Mobil: 070-630 17 84

abwe@radek.se

Anna-Katarina Landelius

Redovisningskonsult

Tel: 0150 – 40 17 84

Mobil: 070-640 17 84

anna-katarina.landelius@radek.se

Elisabeth Rudengren

Auktoriserad redovisningskonsult

Tel: 0150-66 95 96

Mobil: 070-663 95 95

elisabeth.rudengren@radek.se

Gunnar Johansen

Auktoriserad revisor

Tel: 0150–40 17 81

Mobil: 070-594 35 96

gunnar.johansen@radek.se

Håkan Carlsson

Auktoriserad redovisningskonsult

Tel: 0150-66 95 91

Mobil: 070-866 95 91

hakan.carlsson@radek.se

Hans Fredriksson

Auktoriserad redovisningskonsult

Tel: 0150-66 95 93

Mobil: 070-566 95 93

hans.fredriksson@radek.se

Ida Johansson

Redovisningskonsult

Tel: 0150-66 95 90

Mobil: 070-696 95 90

ida.johansson@radek.se

Irina Naumenko

Revisorsassistent

Tel: 0150-66 95 95

Mobil: 070-649 95 95

irina.naumenko@radek.se

Madeleine Sederström

Redovisningskonsult

Tel: 0150-40 17 83

Mobil: 070-630 17 83

madeleine.sederstrom@radek.se

Madelene Wiström

Redovisningskonsult

Tel: 0150-66 95 97

Mobil: 070-686 95 97

madelene.wistrom@radek.se

Nicklas Hoverbrandt

Redovisningskonsult

Tel: 0150-66 95 98

Mobil: 072-450 36 75

nicklas.hoverbrandt@radek.se

Pia Sundqvist

Redovisningskonsult

Tel: 0150-40 17 87

Mobil: 070-690 17 87

pia.sundqvist@radek.se

Tatjana Tinina

Redovisningskonsult

Tel: 0150-40 17 88

Mobil: 070-690 17 88

tatjana.tinina@radek.se

Yvonne Larsson

Redovisningskonsult

Tel: 0150-66 95 92

Mobil: 070-656 95 92

yvonne.larsson@radek.se

Vill du få tag på en specifik anställd eller vill du själv jobba hos oss?

Klicka in dig på deras egna sidor eller fyll i formuläret här nedan med din förfrågan eller ring oss, vi ser framemot att höra mer från dig.

Rådek KB

Rådek KB