Mina Sidor
Eskilstuna: 016 – 13 35 80
Katrineholm: 0150 – 66 29 90
Nyköping: 0155 - 46 47 10
Strängnäs: 0152 – 224 70
Flen: 0157 - 157 90

MEDARBETARE I FLEN

0157 157 90 / fln@radek.se

Våra fantastiska medarbetare i Flen

Vi rekryterar alltid nya anställda med noggrannhet och omsorg, vi tror att det viktigaste är att vi jobbar som ett lag. Det är då verksamheten fungerar som bäst.

Kontorschef

Per Sjöstrand

Auktoriserad revisor

Tel: 0157 157 96

Mobil: 0703-226796

per.sjostrand@radek.se

Annica Rundqvist

Auktoriserad redovisningskonsult

Tel: 0157-157 94

annica.rundqvist@radek.se

Camilla Lennholm

Redovisningskonsult

Tel: 0157-157 93

camilla.lennholm@radek.se

Carolina Öhman Bégat

Auktoriserad redovisningskonsult

Mobil: 07611-635 95

carolina.ohman.begat@radek.se

Emelie Holm

Auktoriserad lönekonsult

Tel: 0157-743360

emelie.holm@radek.se

Jenni Östling

Redovisningskonsult

Tel: 0157-15792

jenni.ostling@radek.se

Jens Carstensen

Redovisningskonsult

Tel: 0157-157 91

jens.carstensen@radek.se

Lars Einarsson

Redovisningskonsult

Tel: 0157-157 98

lars.einarsson@radek.se

Rebecca Granlund

Redovisningskonsult

Tel: 0157-15799

rebecca.granlund@radek.se

Sara Roglar

Auktoriserad redovisningskonsult

Tel: 0157-157 97

sara.roglar@radek.se

Vill du få tag på en specifik anställd eller vill du själv jobba hos oss?

Klicka in dig på deras egna sidor eller fyll i formuläret här nedan med din förfrågan eller ring oss, vi ser framemot att höra mer från dig.