fbpx
Logga in
Eskilstuna: 016 – 13 35 80
Katrineholm: 0150 – 66 29 90
Nyköping: 0155 - 46 47 10
Strängnäs: 0152 – 224 70
Flen: 0157 - 157 90

MEDARBETARE I FLEN

0157 157 90 / fln@radek.se

Vill du ha hjälp med exempelvis bokföring, bokslut eller revision?

Tveka inte att kontakta någon av våra kunniga redovisningskonsulter eller revisorer i Flen.

VD

Johan Rudengren

Auktoriserad revisor, Rådeks Lantbruksgrupp

Tel: 016 – 15 05 41

Mobil: 0705-33 35 80

johan.rudengren@radek.se

Annica Rundqvist

Auktoriserad redovisningskonsult, Lönekonsult

Tel: 0157-157 94

Mobil: 070-311 57 94

annica.rundqvist@radek.se

Björn Zackrisson

Skatterådgivare

Mobil: 070-491 28 68

bjorn.zackrisson@radek.se

Emelie Holm

Auktoriserad lönekonsult

Tel: 0157-74 33 60

Mobil: 070-374 33 60

emelie.holm@radek.se

Jenni Östling

Redovisningskonsult, Lönekonsult

Tel: 0157-157 92

Mobil: 070-631 57 92

jenni.ostling@radek.se

Jens Von Bothmer

Redovisningskonsult

Tel: 0157-157 95

Mobil: 076-139 18 50

jens.von.bothmer@radek.se

Karin Rudengren

Auktoriserad revisor

Tel: 0157-74 33 62

Mobil: 070-545 96 35

karin.rudengren@radek.se

Lars Einarsson

Redovisningskonsult

Tel: 0157-157 98

Mobil: 070-681 57 98

lars.einarsson@radek.se

Lina Tropp

Redovisningskonsult

Tel: 0157-74 33 61

Mobil: 070-346 01 09

lina.tropp@radek.se

Lotta Sandgren

Redovisningskonsult, Lönekonsult

Tel: 016-200 63 71

Mobil: 070-244 88 52

lotta.sandgren@radek.se

Rebecca Granlund

Redovisningskonsult, Lönekonsult

Tel: 0157-15799

Mobil: 070-661 57 99

rebecca.granlund@radek.se

Sara Roglar

Auktoriserad redovisningskonsult

Tel: 0157-157 97

Mobil: 070-641 57 97

sara.roglar@radek.se

Tobias Svensson

IT och Utveckling

Tel: 016-200 63 48

Mobil: 070-640 01 60

tobias.svensson@radek.se

Vill du få tag på en specifik anställd eller vill du själv jobba hos oss?

Klicka in dig på deras egna sidor eller fyll i formuläret här nedan med din förfrågan eller ring oss, vi ser framemot att höra mer från dig.