Mina Sidor
Eskilstuna: 016 – 13 35 80
Katrineholm: 0150 – 66 29 90
Nyköping: 0155 - 46 47 10
Strängnäs: 0152 – 224 70
Flen: 0157 - 157 90

MEDARBETARE I ESKILSTUNA

016-13 35 80 / ea@radek.se

Vill du ha hjälp med exempelvis bokföring, bokslut eller revision?

Tveka inte att kontakta någon av våra kunniga redovisningskonsulter eller revisorer i Eskilstuna

VD

Johan Rudengren

Auktoriserad revisor

Tel: 016 – 15 05 41

Mobil: 0705-33 35 80

johan.rudengren@radek.se

Kontorschef

Emil Flodqvist

Auktoriserad revisor

Tel: 016-200 63 58

Mobil: 079-078 50 97

emil.flodqvist@radek.se

Amanda Karlsson

Auktoriserad revisor

Tel: 016-14 02 52

Mobil: 070-894 02 52

amanda-karlsson@radek.se

Anne Larsson

Revisorsassistent

Tel: 016 – 14 02 53

Mobil: 070-364 02 53

anne.larsson@radek.se

Anneli Gustafsson

Auktoriserad redovisningskonsult

Tel: 016-15 05 44

Mobil: 070-375 05 44

anneli.gustafsson@radek.se

Annika Hedberg

Auktoriserad redovisningskonsult

Tel: 016-200 63 52

Mobil: 070-660 63 52

annika.hedberg@radek.se

Annika Westlin

Auktoriserad redovisningskonsult

Tel: 016-200 63 50

Mobil: 070-610 63 50

annika.westlin@radek.se

Björn Zakrisson

Skatterådgivare

Mobil: 070-491 28 68

bjorn.zackrisson@radek.se

Carl Bergstrand

Revisorsassistent

Tel: 016-15 05 42

Mobil: 070-645 05 42

carl.bergstrand@radek.se

Ebba Meurling

Redovisningskonsult

Tel: 016-15 05 43

Mobil: 070-635 05 43

ebba.meurling@radek.se

Emma Hammarkvist

Redovisningskonsult

Tel: 016 200 63 59

Mobil: 070-680 63 59

emma.hammarkvist@radek.se

Erik Hallander

Auktoriserad revisor

Tel: 016-200 63 73

Mobil: 072 – 450 78 02

erik.hallander@radek.se

Joakim Gustafsson

Redovisningskonsult

Tel: 016-200 63 62

Mobil: 070-346 01 32

joakim.gustafsson@radek.se

Jörgen Pettersson

Redovisningskonsult

Tel: 016 – 200 63 51

Mobil: 070-610 63 51

jorgen.pettersson@radek.se

Josefine Almrin

Redovisningskonsult

Tel: 016-200 63 75

Mobil: 070-630 63 75

josefine.almrin@radek.se

Karin Winnerstam

Redovisningskonsult

Tel: 016-15 05 40

Mobil: 070-395 05 40

karin.winnerstam@radek.se

Karoline Ettemark

Auktoriserad redovisningskonsult

Tel: 016 – 15 05 47

Mobil: 070-675 05 47

karoline.ettemark@radek.se

Lena Gustavsson

Auktoriserad redovisningskonsult

Tel: 016 – 15 05 49

Mobil: 070-615 05 49

lena.gustavsson@radek.se

Marcel Ngao-Loembe

Redovisningskonsult

Tel: 016-200 63 55

Mobil: 070-570 63 55

marcel.ngao-loembe@radek.se

Marie Pettersson

Redovisningskonsult

Tel: 016- 14 02 56

Mobil: 070-674 02 56

marie.pettersson@radek.se

Marielle Johansson Rosen

Redovisningskonsult

Tel: 016 – 14 02 55

Mobil: 070-384 02 55

marielle@radek.se

Nina Björkman

Auktoriserad redovisningskonsult

Tel: 016-200 63 54

Mobil: 070-540 63 54

nina.bjorkman@radek.se

Pernilla Hagström

Redovisningskonsult

Tel: 016 – 15 05 48

Mobil: 070-535 05 48

pernilla.hagstrom@radek.se

Peter Lagerlöf

Auktoriserad redovisningskonsult

Tel: 016 – 15 05 45

Mobil: 070-625 05 45

peter.lagerlof@radek.se

Rimon Khames

Auktoriserad revisor

Tel: 016- 200 63 53

Mobil: 070-560 63 53

rimon.khames@radek.se

Robert Toth

Auktoriserad redovisningskonsult

Tel: 016-200 63 60

Mobil: 070-980 63 60

robert.toth@radek.se

Sandra Nilsson

Redovisningskonsult

Tel: 016-200 63 74

Mobil: 070-650 63 74

sandra.nilsson@radek.se

Sofie Wahl

Redovisningskonsult

Tel: 016-200 63 57

Mobil: 070-350 63 57

sofie.wahl@radek.se

Stephanie Luong

Revisorsassistent

Tel: 016-200 63 61

Mobil: 070-980 63 61

stephanie.luong@radek.se

Suzana Percic

Redovisningskonsult

Tel: 016-200 63 70

Mobil: 070-640 63 70

suzana.percic@radek.se

Vill du själv jobba hos oss?

Fyll i formuläret här nedan med din förfrågan eller ring oss, vi ser framemot att höra mer från dig.

Rådek KB

Rådek KB