Mina Sidor
Eskilstuna: 016 – 13 35 80
Katrineholm: 0150 – 66 29 90
Nyköping: 0155 - 46 47 10
Strängnäs: 0152 – 224 70
Flen: 0157 - 157 90

MEDARBETARE I ESKILSTUNA

016-13 35 80 / ea@radek.se

Våra fantastiska medarbetare i Eskilstuna

Vi rekryterar alltid nya anställda med noggrannhet och omsorg, vi tror att det viktigaste är att vi jobbar som ett lag. Det är då verksamheten fungerar som bäst.

Kontorschef

Karoline Ettemark

Auktoriserad redovisningskonsult

Tel: 016 – 15 05 47

karoline.ettemark@radek.se

VD

Johan Rudengren

Auktoriserad revisor

Tel: 016 – 15 05 41

Mobil: 0705-33 35 80

johan.rudengren@radek.se

Amanda Karlsson

Revisorsassistent

Tel: 016-140252

amanda-karlsson@radek.se

Anne Larsson

Revisorsassistent

Tel: 016 – 14 02 53

anne.larsson@radek.se

Anneli Gustafsson

Auktoriserad redovisningskonsult

Tel: 016-150544

anneli.gustafsson@radek.se

Annika Hedberg

Auktoriserad redovisningskonsult

Tel: 016-200 6352

annika.hedberg@radek.se

Annika Westlin

Auktoriserad redovisningskonsult

Tel: 016-200 63 50

annika.westlin@radek.se

Ebba Meurling

Redovisningskonsult

Tel: 016-15 05 43

ebba.meurling@radek.se

Emil Flodqvist

Auktoriserad revisor

Mobil: 079-078 50 97

emil.flodqvist@radek.se

Emma Hammarkvist

Redovisningskonsult

Tel: 016 200 6359

emma.hammarkvist@radek.se

Erik Hallander

Auktoriserad revisor

Mobil: 072 – 450 78 02

erik.hallander@radek.se

Jörgen Pettersson

Redovisningskonsult

Tel: 016 – 200 63 51

jorgen.pettersson@radek.se

Karin Winnerstam

Redovisningskonsult

Tel: 016-150540

karin.winnerstam@radek.se

Knut Lövstaf

Redovisningskonsult

Tel: 016-15 05 42

knut.lovstaf@radek.se

Lena Gustavsson

Auktoriserad redovisningskonsult

Tel: 016 – 15 05 49

lena.gustavsson@radek.se

Marcel Ngao-Loembe

Redovisningskonsult

Tel: 016-200 63 55

marcel.ngao-loembe@radek.se

Marie Pettersson

Redovisningskonsult

Tel: 016- 14 02 56

marie.pettersson@radek.se

Marielle Johansson Rosen

Redovisningskonsult

Tel: 016 – 14 02 55

marielle@radek.se

Nina Björkman

Auktoriserad redovisningskonsult

Tel: 016-200 63 54

nina.bjorkman@radek.se

Pernilla Hagström

Redovisningskonsult

Tel: 016 – 15 05 48

pernilla.hagstrom@radek.se

Peter Lagerlöf

Auktoriserad redovisningskonsult

Tel: 016 – 15 05 45

peter.lagerlof@radek.se

Rimon Khames

Auktoriserad revisor

Tel: 016- 200 6353

rimon.khames@radek.se

Robert Toth

Auktoriserad redovisningskonsult

Tel: 016-200 63 60

robert.toth@radek.se

Sofie Wahl

Redovisningskonsult

Tel: 016-200 63 57

sofie.wahl@radek.se

Stephanie Luong

Revisorsassistent

Tel: 016-2006361

stephanie.luon@radek.se

Suzana Percic

Redovisningskonsult

Tel: 016-200 63 70

suzana.percic@radek.se

Vill du själv jobba hos oss?

Fyll i formuläret här nedan med din förfrågan eller ring oss, vi ser framemot att höra mer från dig.